Yo Johansson oljemålning
Valmis
2015-07-07
319329
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
YO JOHANSSON (1897-1963): Västkustsmotiv med skuta i hamn, signerad Yo Johansson, olja på duk, ca 37x47 cm