Vassilakis Takis objekt
Valmis
2015-07-04
318973
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VASSILAKIS TAKIS (född 1925), Bague, signerad och numrerad 18/1000, ring i mässing med magnet och spikar, i originalkartong