Orientmatta Peking Kina semiantik 1920-tal
Valmis
2015-09-12
318073
| Korkein tarjous | 19 000 SEK |
| Arviointi | 20 000 SEK |
ORIENTMATTA, Peking, Kina, semiantik, 1920-tal, art deco, 442x307 cm
Smärre slitage, fläckar