Ewy Låås oljemålning
Closed
2015-06-23
317697
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
EWY LÅÅS (1923-1999): Interiör med rödblommig duk, signerad Låås, olja på pannå, ca 46 x 52 cm