Jussi Taipaleenmäki litografi
Closed
2015-06-20
317308
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
JUSSI TAIPALEENMÄKI (Finland, född 1948): "Lindansösen", signerad Jussi Taipaleenmäki., HC. XVI/XX, färglitografi, ca 60x50 cm