Brosch Lea Stein
Closed
2015-06-16
316539
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, 1930-tal, bakelit, i form av en uggla, signerad, höjd 6,5 cm