Barbro Gustafsson olja
Valmis
2015-06-12
316368
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BARBRO GUSTAFSSON (född 1936), Samtal, signerad och daterad Barbro Gustafsson, olja på duk, 39x50 cm