Segelbåtsmodell
Closed
2015-06-12
316287
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
BÅTMODELL, 1900-talets mitt, segelbåt, höjd ca 130, längd ca 80 cm, ställning medföljer
Lösa trådar slitage