Tallrik Qianlong med monogram
Closed
2015-06-09
315717
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
TALLRIK, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong (1736-95), motiv med krönt spegelmonogram, diameter ca 23 cm
Nagg, spricka