Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, träskuren dekor, med vadderade och klädda gavlar, bäddmått ca 195x110 cm
Slitage, omklädda gavlar
313416
2015-05-29