Klubbat för:
12 000 SEK
10 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft), motiv av flicka med lamm, olja på duk, oval, ca 73x60 cm
Smärre färgbortfall, krackeleringar
313251
2015-05-28