Oljemålning 1800-tal
Closed
2015-05-28
313251
| Sold for | 12 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft), motiv av flicka med lamm, olja på duk, oval, ca 73x60 cm
Smärre färgbortfall, krackeleringar