Plafond art deco
Valmis
2015-05-23
312487
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PLAFOND, 1930-tal, art deco, stomme i vitmetall, palfonddelar i frostat glas, höjd ca 15, 65x65 cm
Nagg