Vas Edgar Böckman
Closed
2015-05-22
312413
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
EDGAR BÖCKMAN, vas, stengods, 1900-talets andra hälft, ristad dekor, gulvit glasyr, signerad EB, höjd ca 26 cm