Väggfält 1800-tal bemålat
Valmis
2015-05-22
312337
| Korkein tarjous | 5 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
VÄGGFÄLT, 1800-tal, målat på papper, motiv föreställande blomsterkartusch, i hörnen snäckformationer, 137 x 92 cm
PROVENIENS:
Häringe slott, Södermanland
uppfodrat, skador