Ljusstake 1800-tal porfyr
Valmis
2015-05-19
311818
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
LJUSSTAKE, 1800-tal, älvdalsporfyr, förgylld mässing, höjd 17 cm
Smärre slitage, senare montage