Walter Sinz pojkhuvud i keramik
Valmis
2015-05-17
311551
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
WALTER SINZ (1881-1966), 1900-tal, keramik, pojkhuvud, signerad Walter A Sinz, höjd ca 29 cm