Figuriner Staffordshire
Valmis
2015-05-15
311158
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
FIGURINER, 8 st, England, 1900-tal, Staffordshire, höjd ca 6-28 cm
Nagg