Axel Olson färglitografi
Closed
2015-05-15
311123
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986), surrealistiskt motiv med fiol och clown, signerad Axel Olson, EA, färglitografi, 53 x 41 cm