Serveringsvagn Josef Frank
Valmis
2015-05-12
310394
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
JOSEF FRANK, serveringsvagn, Svenskt Tenn, modellnummer 756, fanérad i valnöt, fotavslut och dragknopp i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 89x80 cm (skivan i utfällt läge)
Smärre ytskador och repor, hjulen ngt torkade