Lis Zwick
Valmis
2015-05-06
309669
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LIS ZWICK (född 1942), "Demimon", signerad och daterad 1988, ea, färglitografi, bildmått ca 67x50 cm
Hörnveck/smuts i marginalen