Bodhisattva sten
Valmis
2015-04-26
307407
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BODHISATTVA, sten, Asien, 1900-tal, höjd ca 27 cm
slitage