Miniatyrer 18/1900-tal
Valmis
2015-04-20
306202
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MINIATYRER, 2 st, 18/1900-tal, porträtt, ramar i mässing, fasettslipat glas, yttermått ca 7x5,5 cm
Smärre skador