Lennart Jirlow
Valmis
2015-04-20
306141
| Korkein tarjous | 4 600 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Restauranginteriör, signerad och numrerad L. Jirlow, 41/225, färglitografi, ca 42 x 56,5 cm