S Holm oljemålning
Valmis
2015-04-19
305911
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
S HOLM (samtida): "Absolut Brosch", signerad och daterad S Holm -94, olja på duk, ca 41 x 33 cm