Stemcup
Valmis
2015-04-21
305756
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STEMCUP, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i underglasyrblått, reliefdekor av fantasidjur, höjd 13 cm
Skador