Golvvas silver/800 Italien

Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien
Golvvas silver/800 Italien

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GOLVVAS, silver/800, stämplad handgjord Italien, dekor i relief i form av gren och bladverk, delvis förgylld, svärtad och lackerad, höjd 50 cm, vikt ca 2980 g

Smärre ytrepor

305625

2015-04-17