Oidentifierad konstnär
Closed
2015-04-08
304302
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets början): Bergslandskap, signerad H Whatey, olja på duk, ca 52x75 cm