Bernt Ringqvist oljemålning
Valmis
2015-03-31
302833
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BERNT RINGQVIST (1917-1966): Kvinna med huvudbonad, monogramsignerad BR, olja på pannå, ca 22x18 cm