Japanskt teset 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEBURKAR, 3 st, BRICKA, TEVISPAR, 2 st, Japan, 1900-tal, trä, visparna i bambu, burkarna klädda i bark varav en med reliefdekor med motiv av löv, burkarnas höjd 9-14 cm
En teburk med skador, brickan något slagen
302176
2015-03-28