Langefeldt olja
Closed
2015-03-19
300006
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
K LANGFELDT (1900-tal) Hamnmotiv från Svalvor, signerad och daterad K Langfeldt, Svalvor 44, olja på pannå, 45x54 cm