Oljemålning
Valmis
2015-03-18
299762
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida), komposition, monogramsignerad och daterad VA. H -04, olja på duk, ca 60x60 cm
Oramad