Blomsteruppsats ljusstakar Gefle
Valmis
2015-03-16
299374
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BLOMSTERUPPSATS, LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Gefle, "Rubin", med dekor i gul, blomsteruppsatsens diameter 31 cm
Förgyllning m smärre slitage