Kodakposter
Closed
2015-03-14
299202
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
REKLAMAFFISCH, "Kodak kommer.." signerad och daterad Adolfson -46, Svenska telegrambyrån/Wezäta tryckeri, 100x70 cm