Oidentifierad konstnär oljemålning
Closed
2015-03-13
298813
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets början, orientaliskt motiv med beduinkamel, olja på duk, signerad H j Norrström, ca 62 x 42 cm