Kannor Kina
Valmis
2015-03-12
298695
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
KANNOR, 4 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, däribland dekor i famille rose, höjd ca 13-16 cm
Skador, lagningar, slitage