Speldosa 1900-tal
Closed
2015-03-12
298631
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SPELDOSA, 1900-talets början, 3 melodier, Made in Switzerland, i träskrin, höjd 8, 16 x10 cm, i originalask märkt Thorens nr 28