TIMO SOLIN SKULPTUR
Valmis
2015-03-11
298457
| Korkein tarjous | 3 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
TIMO SOLIN (född 1947): Kvinnokomposition, signerad och daterad Timo Solin 86/87, delvis bemålad mässing, höjd 51