Fickur i silver 17/1800-tal
Valmis
2015-03-11
298120
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 800 SEK |
FICKUR, silver, 17/1800-tal, en märkt Elicot London, vitemaljerade urtavlor med romerska siffror, spindelgång, diameter 54-59 mm
Slitage och skador