Dricksglas 1800-tal
Closed
2015-03-08
298095
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
DRICKSGLAS, 3+2+2 st snarlika, 1800-tal, rutslipad och kasad dekor, höjd 10-10,5 cm
Två nedslipade nagg