Einar Wallquist samiskt par i blyerts
Valmis
2015-03-16
297582
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
EINAR WALLQUIST (1896-1985): (2) Porträtt, signerad och daterad-81, blyerts, 32x26 cm