Einar Wallqvist samiskt par i blyerts
Closed
2015-03-16
297581
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
EINAR WALLQUIST (1896-1985): (2) Porträtt, signerad och daterad-81, blyerts, 32x26 cm