Graverad och slipad vas i glas 1800-tal
Closed
2015-03-03
297083
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
VAS, 1800-tal, glas graverad och slipad dekor av kastanjer, kanten med gulddekor, höjd 18 cm
Smärre fotnagg, nötningar