Piedestal 1930-tal
Valmis
2015-02-26
295730
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, 1930-tal, betsat björkfanér samt svärtat trä, höjd 82, 26x26 cm
Slitage