Vikingaskepp modell
Valmis
2015-02-26
295663
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
SKEPPSMODELL, 1900-talets första hälft, föreställande vikingaskepp sk. Gokstadsskepp, längd ca 64 cm
En lös del medföljer, skador