Barglob 1900-tal
Valmis
2015-02-18
293681
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 90, diameter ca 47 cm
Föremålet visas och utlämnas på Nybrogatan 32, Stockholm
Bruksslitage