Harriet Löwenhjelm
Valmis
2015-02-20
293540
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
LÖWENHJELM, Harriet (1887-1918): "Släktporträtt", monogramsignerad, daterad 1914, akvarell, 37x23 cm
Smärre veck