Vas 1800-tal
Closed
2015-02-17
293411
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
VAS, glas, 1800-tal, bemålade figurscener med fåglar och blommor, höjd ca 30 cm
Fotnagg i undersida mot inre kant