Kaffeservis i silver

Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver
Kaffeservis i silver

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAFFESERVIS på bricka, 5 dlr., silver, svenska importstämplar, lindade handtag, bestående av: kaffekanna, tekanna, gräddkanna samt sockerskål, höjd ca 6,5-19 cm, totalvikt ca 2139 g

Bruksslitage

293084

2015-02-16