C Göran Karlsson färgserigrafi
Closed
2015-02-15
292868
| Sold for | 550 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad CGK -91, 7/100, färgserigrafi, bladmått ca 49,5 x 37 cm