Karl Höglund
2015-02-09
291660
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Bröllopsparet, signerad Karl Höglund, HC XXX/XXX, färglitografi, bladmått 41x52 cm